Nasza Firma

Inline Poland jest jednym z 9 zakładów produkcyjnych wchodzących w skład europejskiej grupy Sirap. Od momentu powstania firmy w 1991 roku, bacznie obserwujemy zmieniającą się rzeczywistość, często wyprzedzając jej potrzeby. W efekcie projektujemy i tworzymy wysokiej jakości, nowoczesne opakowania, które są wyznacznikiem aktualnie panujących trendów. Staliśmy się dzięki temu jednym z najbardziej innowacyjnych i elastycznie działających przedsiębiorstw w branży, czego dowodem jest ciągły wzrost sprzedaży naszych opakowań w całej Europie oraz szybko rosnąca liczba firm z którymi współpracujemy.

Wybudowany od podstaw w 2009 roku zakład produkcyjny spełnia najwyższe standardy jakościowe, wymagane przez naszych klientów - firmy produkujące wyroby żywnościowe.


ATUTY

 • INNOWACJA
  Zespół specjalistów ds. pakowania nieustannie angażuje się, aby znaleźć nowe rozwiązania w dziedzinie opakowań, w oparciu o szczegółowe wymagania klientów. Wiele nowych pomysłów staje się w krótkim czasie prototypami.
 • PROFESJONALIZM
  Sieć sprzedaży Sirap tworzą wykwalifikowani technicy, łączący umiejętności handlowe z głęboką wiedzą o produktach i procesach obróbkowych.
 • SIEĆ DYSTRYBUCJI
  33 magazyny w 15 krajach zapewniają szybkie i bezpieczne dostawy na obszarze całej Europy
 • PASJA
  Umiejętność dostosowywania się, w celu zaspokojenia zmiennych wymagań rynkowych, oferowania produktów wysokiej jakości oraz nienagannej obsługi. Tym od zawsze kieruje się Sirap. Zaangażowanie w pracę, która czyni różnicę.


Ekskluzywne opakowania, stworzone z myślą o Tobie.

Jakość, innowacyjność, oraz nowy i funkcjonalny design, to nowoczesne i wyjątkowe opakowania Sirap Gema.

Różnorodne rozwiązania oraz rozwój stanowią owoc odwiecznego dialogu z naszymi klientami. Bo Sirap Gema to zdecydowanie więcej niż tylko dostawca produktów: To idealny i rzeczywisty partner dla przemysłu spożywczego i handlu detalicznego. To partner, z którym możesz planować i opracować najlepsze rozwiązania. Od pomysłu do realizacji, w możliwie najkrótszym czasie. Wszystko dzięki doświadczeniu ekspertów Sirap.